top of page
Bridge

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ, MÜŞAVİRLİK, TAAHHÜT

CIVIL ENGINEERING, CONSULTANCY, CONSTRUCTION

HAKKIMIZDA

2.jpg

+ 20 YIL TECRÜBE

+ 20 FARKLI YAPI TÜRÜ

+ 100 BAŞARILI PROJE

+ 1.000.000 M2 ÜRETİLMİŞ ALAN

DEĞER MÜHENDİSLİK;

İNŞAAT KONULARINDA HİZMET VERMEKTE OLAN MÜHENDİSLİK, MÜŞAVİRLİK VE TAAHHÜT ŞİRKETİDİR.

KURULDUĞU GÜNDEN BU YANA İMZA ATTIĞI PROJELERDE, KALİTELİ VE GÜVENİLİR HİZMET VERME ANLAYIŞINI BENİMSEMİŞTİR.

UYGULAMA VE PROJELENDİRME TECRÜBELERİNİ BİRLEŞTİREREK, İNŞAAT SEKTÖRÜNDE AZ SAYIDA UZMANI OLAN MÜHENDİSLİK KONULARI DA DAHİL OLMAK ÜZERE HİZMET SAĞLAYABİLMEKTEDİR.

ULUSAL VE ULUSLARARASI YÖNETMELİKLER İLE TEKNİK YENİLİKLERİ İZLEMEKTE, MÜHENDİSLİK ETİĞİ VE GEREKSİNİMLERİ DAHİLİNDE EN UYGUN, EN GÜVENLİ HİZMETİ ÜRETEBİLMEYİ AMAÇLAMAKTADIR.

YURT DIŞI VE YURT İÇİ OLMAK ÜZERE BİRÇOK MÜHENDİSLİK YAPISINDA GÖREV ALMIŞ, EN AZ 15 YIL TECRÜBELİ UZMAN TEKNİK KADRO İLE HİZMET VERMEKTEDİR.

POLİTİKALRIMIZ

 • Kalite Politikamız
  Firmamız; ​ Kalite yönetim sistemlerini sürekli iyileştirmeyi ve hizmet kalitesinden ödün vermemeyi ilke edinmiştir. Projenin tüm aşamalarında, kalite kontrol ve kalite güvence prosedürlerinin etkin olarak kullanımını sağlar. Ulusal ve uluslararası geçerlilikteki kalite şartlarını sağlamayı ve müşteri memnuniyetini çalışma felsefesinin temeli olarak görmektedir. ​ Bu kapsamda; ​ * İşverenin beklentileri doğrultusunda hareket etmek * Zamanında ve anlaşılan şartlara uygun olarak projeyi teslim etmek * Bilimsel gelişmeler ve toplumsal gereksinimler çerçevesinde hizmet sunmak * Sosyal ve çevresel sorumluluklarını yerine getirmek * Şeffaf bir kurumsal yönetim anlayışı sunmak ​​ öncelikli hedeflerimizdendir.
 • İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız
  Firmamız; ​ Hizmetlerinin tüm aşamalarında; sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı oluşturarak güvenlik performansını artırmak, tüm çalışanların katılımıyla yürürlükte bulunan yasa ve mevzuatlarla uyum içerisinde taraf olduğu projelerde sıfır iş kazası ile işlerini tamamlamak hedefini benimsemiştir. ​ Bu kapsamda; ​​ * İş Sağlığı ve Güvenliği, * Faaliyetlerimizde İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yasal düzenlemelere uymak, * Çalışanlarımızın iş sağlığı ve İş güvenliği bilgi ve bilincini artırmak amacıyla eğitim faaliyetlerini sürdürmek, * Güvenli iş ekipmanı ve kişisel koruyucu donanım sağlamak, * İş kazası ve meslek hastalığı doğurabilecek emniyetsiz durumları ve olası kaza risklerini, etkin bir risk değerlendirmesi ile tespit ederek tehlikeleri kaynağında yok etmek * Çalışanlarımıza sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak ​ öncelikli hedeflerimizdendir.
 • Ayrımcılığı Önleme Politikamız
  Firmamız; İşe alım, ücretlendirme, terfi ve benzeri süreçlerin tamamında; liyakat esaslı düşünce içerisindedir. Bu kapsamda; Çalışanın yetkinlikleri, bilgi ve becerisi, iş sürecindeki performansı haricinde; hiçbir şekilde din, dil, mezhep, ırk, cinsiyet, fiziksel görünüm, siyasi düşünce vs. gibi faktörleri dikkate almamaktadır.
 • Veri Güvenliği Politikamız
  Firmamız; Global standartlarda güvenlik politikalarını izlemeyi benimsemiştir. Bu kapsamda; Her projede, İşveren ile yapılan sözleşme kapsamı gereği gizlilik prensipleri uygulanır, çalışanların kişisel verileri maksimum düzeyde korunur.
 • Çevre Politikamız
  Firmamız; ​ Çevreyi gelecek kuşaklara daha temiz ve verimli olarak devredilmesi gereken bir emanet olarak görmektedir. Bu kapsamda; ​ * Yürürlükteki çevre mevzuatı gereklerini karşılamak * Çevre kirliliğine yol açan etkileri azaltmak ve ortadan kaldırmak * Mümkün olduğunca geri kazanımını sağlamak * Enerji ve doğal kaynakları verimli kullanmak * Tüm çalışanlarının çevresel duyarlılıklarını geliştirerek, bilinçlendirmek ​ öncelikli hedeflerimizdendir.

FARKLI ÖZELLİKTEKİ PROJELERDE ÇALIŞABİLMEMİZİ SAĞLAYAN BİLGİYE SAHİBİZ

FARKLI ÖZELLİKTEKİ PROJELERDE

ÇALIŞABİLMEMİZİ SAĞLAYAN BİLGİYE SAHİBİZ

Holding Plant

Add Your Title

This is a great place to add a tagline.

Tell customers more about you. Add a few words and a stunning pic to grab their attention and get them to click.

This space is ideal for writing a detailed description of your business and the types of services that you provide. Talk about your team and your areas of expertise. 

YÖNETİM POLİTİKALARIMIZ

BİZE ULAŞIN

BİZE MASAJ İLETEBİLİR VEYA ARAYABİLİRSİNİZ.

bilgi@degermuhendislik.com

+90 212 267 07 50

Dijital Dünya Haritası

ISTANBUL / TURKEY

THESSALONIKI / GREECE

Events

Describe what you offer here. Add a few choice words and a stunning pic to engage your audience and get them to click. 

All events >

Parties

Describe what you offer here. Add a few choice words and a stunning pic to engage your audience and get them to click. 

All parties >
bottom of page